Borba za vlast     Народні депутати затвердили уряд Гройсмана без одного міністра. У президента досі не змогли визначитися з кандидатурою нового очільника Міністерства охорони здоров'я України, розповіли джерела в БПП.

За їх словами, серед кандидатів на портфель були члени фракції Костянтин Іщейкін (медик за освітою) та Марія Іонова, Микола Поліщук, заступник міністра охорони здоров'я Роман Василишин (колишній головний лікар Олександрівської клінічної лікарні в м. Києві). Однак, жодна з цих кандидатур не отримала достатньої підтримки всередині БПП.

Іщейкіна підтримують від сили депутатів 30. Іонова сказала, що не готова до такої посади. Про Поліщука кажуть, що його попередня робота в МОЗ особливими досягненнями не запам'ятав. Василишину пригадали, що в дні Євромайдану в Олександрівську лікарню, куди доставляли поранених активістів, вільно заходили силовики.

     Ну і головна причина - Міністерство охорони здоров'я це величезні тендерні потоки за які точиться жорстка боротьба різних груп впливу і домовитися їм поки важко, - повідомив співрозмовник та спрогнозував вирішення даного кадрового питання не раніше наступного тижня. На запитання, чи може фракція БПП повернутися до обговорення в якості кандидата на цю посаду депутата Олексія Гончаренко, який раніше фігурував у кулуарних розмовах на дану тему, співрозмовник відповів негативно.

Коментарі

Go to top