Shilo   Вітчизняні ЗМІ якось незаслужено обійшли увагою зміни в Державному експертному центрі МОЗ (далі - ДЕЦ). А тим часом, саме від цієї організації залежить, чим ми, власне, будемо лікуватися - які ліки будуть допущені в українські аптеки та лікарні.

Детальніше...

Ivan Grozniy 2    Читаю захоплені відгуки про Концепцію реформи фінансування системи охорони здоров’я, яка була підготовлена за участі зарубіжних експертів та громадськості України. Читаю та не можу зрозуміти – а що саме викликає таке несамовите захоплення різноманітних експертів-коментаторів?

Детальніше...

MOZ    Реформа державних закупівель ліків, розпочата Міністерством охорони здоров'я в минулому році, забуксувала. Міжнародні організації, які стали посередниками при закупівлі ліків, не змогли забезпечити своєчасні поставки.

Детальніше...

мед реформа 2     Що я думаю про реформу медичної галузі? Що необхідно провести таку реформу, яка б насамперед скасувала усе, що наші реформатори вже встигли нареформувати.

Детальніше...

Med      В Україні точаться нескінченні суперечки про те, як правильно реформувати нашу наскрізь прогнилу систему охорони здоров’я: зробити медицину платною, запровадити обов’язкове медичне страхування, створити інститут сімейних лікарів замість районних поліклінік?

Детальніше...

Сторінка 1 із 7

Go to top